Formet Çelik Kapı sektörde 15 yılı aşkın deneyime sahip, kurumsal yapısını tamamlamış bir şirkettir. Üretimimizi 23.000 m2 si kapalı 30.000 m2 alanda gerçekleştirmekteyiz. Yıllık üretim kapasitemiz 120.000 adettir.
 
Konusunda uzman 120 personel, teknisyen, mühendis ve AR-GE departmanımızla müşterilerimize en kaliteli ürünleri en iyi fiyat garantiyle ulaştırma çabasındayız.
 
Ürünlerimiz patentli olup, teknik olarak tasarım ve geliştirilmeleri AR-GE bölümümüz tarafından gerçekleştirilmektedir. Üretimiz ISO-9001 kalite yönetim süreçlerine uygun olarak gerçekleştirilmekte olup uluslaraası sertifikalara sahiptir.
 
Türkiyenin hemen her köşesinde 500 aşkın noktada ürünlerimiz satılmaktadır. Global bir marka olma yolundaki FORMET ürünlerine, ihracat çalışmalarımızın hız kazanmasıyla, dünyanın birçok noktasında ulaşmak mümkündür.
 
Taahhüt verme özgüvenine sahip kalitede ödünsüz estetikte modernize verilen sözün yerine geldiği her evin hayal ettiği kapı Formet Çelik kapı ;
• TSE standartlarını sağlamış marka olma yolunda tüm reformlarını tamamlamış 5 yıl garantili kilitleriyle hırsızların korkulu rüyası ve kullanım rahatlığıyla alıcısına hatta üretici ve satıcı firma tarafından takıldıktan sonra kullanırken beğenilmediği zaman hiçbir sebep göstermeden iade edilip alınan ücret takdim garantisiyle satılan kapıdır.
• Yıllık 60.000 adet üretim kapasitesine sahip olan Formet her geçen gün büyüyen kadrosuyla önümüzdeki yıllarda bu adedi yıllık 360.000 adede çıkarma hedefindedir.
• Yurt genelinde 154 ü aşkın şube ve bayi ağına sahip olan Formet müşteri memnuniyetini ilke edinerek prensibini belirlemiş bu sayede Formet ismine güven oluşturmuştur.
• Bize göre Türkiyede üretim yapan en iyi üç kapı markası varsa siz şu an bu üç markadan biriyle tanıştınız. Kendi adımıza biz çok memnun olduk.
 
 
 
 
 
 
Copyright 2010 FORMET ÇELIK KAPI